O nás
Software Heroes, s.r.o. LogoSoftware Heroes, s.r.o.

Počátky

Společnost vznikla v Brně v červnu 2020 jako společný projekt dvou zapálených vývojářů Dominika Kadlčka a Sergije Černička.

S letitými zkušenostmi na poli informačních technologií v reakci na sílící covidovou pandemii neváhali a spojili síly za účelem realizování vize zpřístupnit online vzdělávání. Výsledkem je vzdělávací platforma WebŠkola v několika jazykových mutacích, kterou používají učitelé a žáci nejen v zemích Evropské unie.

Z jednoho nápadu se staly dva, tři...

Edukativní aplikace

Baví nás vytvářet aplikace pro vzdělávání. Po WebŠkole v rámci spolupráce s Českou spořitelnou jsme připravili branch WebŠkoly pro projekt Abeceda peněz. Podíleli jsme se na vývoji edukativního projektu Digital Compass a pracujeme na aplikaci pro autisty A-BLE pro Martinu Hanžlovou. Další edukativní aplikace připravujeme.

Mobilní aplikace

V rámci našeho výzkumu a vývoje jsme dělali několik mobilních aplikací jak do průmyslového použití, tak i pro širokou veřejnost. Jednalo se jak o nativní aplikace využívající externí hardware, tak o aplikace multiplatformní, které využívaly cloudové propojení.

Hardware

Podíleli jsme se také na návrhu/výzkumu a vývoji hardware. Jedna z veřejných referencí jsou brýle rozšířené reality Dominika Kadlčka v rámci jeho bakalářské práce.

Smart Homes

V rámci našich projektů jsme se zaměřili na vývoj řešení pro chytré domy. Snažíme se, aby řešení bylo co nejjednodušší na ovládání s cílem ušetřit energie a zvýšit komfort domácnosti.

Navštivte stránky SMART HOMES by Software Heroes. Rádi Vám poradíme s návrhem a výběrem, aby i Vaše domácnost byla chytřejší, úspornější a pohodlnější.

Dominik Kadlček

Hrdina v první linii

Starám se spolu se Sergijem o návrh, výzkum a vývoj hardware a software, mobilních a cloudových aplikací, chytrou domácnost a bezproblémový chod firmy.

Sergij Černičko

Hrdina v první linii

Moji parketou je návrh a vývoj jak hardwaru, tak i softwaru pro různé platformy. Využívám při tom ty nejnovější technologie a metodiky.

Richard

Richard Pokora

richard.pokora@software-heroes.cz
Starám se o Smart Homes řešení, cloudové aplikace a vývoj software pro embedded hardware.

Zuzana Kalová

zuzana.kalova@software-heroes.cz
Mám na starosti aplikace zaměřující se na vzdělávání, dále také webové a mobilní aplikace.
Zuzana
Josef

Josef Mička

josef.micka@software-heroes.cz
Já řeším výzkum a vývoj, navíc se také starám o hardware a software.

František Langr

frantisek.langr@software-heroes.cz
Zabývám se výzkumem a  vývojem, softwarem a práci v CAD.
František